ОВО МОЖЕ САМО НОВАК ЂОКОВИЋ: Србин против Манарина урадио нешто невероватно

Часлав Вуковић

21. 01. 2024. у 11:02

НОВАК Ђоковић игра сјајно на Аустралијан опену. Најбољи тенисер света пласирао се у четвтфинале победом над Адријаном Манарином (6:0, 6:0, 6:3). Управо је на том мечу успео да уради нешто што до сада никоме није пошло за руком.

ОВО МОЖЕ САМО НОВАК ЂОКОВИЋ: Србин против Манарина урадио нешто невероватно

ФОТО: Танјуг/АП

Наиме, Србин је први играч од кад је АТП листа први пут објављена 1973. године да није ривалу препустио ниједан гем у уводна два сета на гренд слему, а да се тај играч налази у топ 20.

Ђоковић је против искусног Француза освојио 13 узастопних гемова и тек тада се 35-годишњак уписао на семафору.

Новак је десетоструки шампион Аустралијан опена и у четвртфиналу ће играти против Американца Тејлора Фрица против кога у међусобним дуелима води са 8:0.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)

ТО МИ ЈЕ МНОГО СМЕТАЛО: Беквалчева открила истину о односу са Владом Георгиевим