ЂОКОВИЋ ОДУШЕВИО НАВИЈАЧЕ У МЕЛБУРНУ: Новак играо коло и закуцавао на кош у Аустралији (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић је још једном одушевио навијаче на "Род Лејвер арени" и показао да се у Аустралији сјајно осећа.
ФОТО: Танјуг/АП
"Ноћ са Новаком и пријатељима", био је званичан назив дана који је био резервисан за егзибицију светског броја један.
Он је играо егзибициони меч са Стефаносом Циципасом, а у програму су учествовале и Арина Сабаленка и Марија Сакари.
Ноле је најпре прокоментарисао стање са повређеним десним ручним зглбом.
- За сада је добро - кратко је прокоментарисао Ђоковић.
Новак је по изласку на терен добио велике овације са трибина. Њега је дочекала српска фолклорна група. Ноле није ништа препуштао случају и одмах је заиграо коло.
Он је такође показао и кошаркашко умеће. Сјајно је закуцао на кош, може се рећи у стилу Леброна Џејмса.
Подсетимо, Аустралијан опен игра се од 14. до 28. јануара, а српски ас брани титулу.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
КАКАВ ЖРЕБ! Новак Ђоковић сазнао ко му све стоји на путу до титуле на Аустралијан опену
11. 01. 2024. у 07:09
"МА, ИДЕМО ПО ОЛИМПИЈСКО ЗЛАТО!" Никола Јокић игра за Србију у Паризу?! (ВИДЕО)
10. 01. 2024. у 20:46
НИКОЛА ЈОКИЋ НАСТАВИО ДА ПОМЕРА ГРАНИЦЕ: Србин поставио нови НБА рекорд
11. 01. 2024. у 07:50
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)