РАФА ЈЕ ЧУДОВИШТЕ! Надал се вратио никада јачи, прегазио домаћег тенисера
Шпански тенисер Рафаел Надал пласирао се данас у четвртфинале турнира у Бризбејну, пошто је победио 102. играча света Аустралијанца Џејсона Кублера после два сета, 6:1, 6:2.
Фото: АП
Надал, 672. тенисер света, победио је после сат и 20 минута.
Он је четири пута одузео сервис Кублеру, који није направио ниједан брејк.
Освајач 22 гренд слем титуле ће у четвртфиналу играти против Аустралијанца Џордана Томпсона, коме је Француз Уго Ембер предао меч без борбе.
Бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у четвртфинале победом против Немца Данијела Алтмајера 6:1, 6:2.
Његов противник биће домаћи тенисер Ринки Хиџиката, који је победио Чеха Томаша Махача 5:7, 6:2, 7:6.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)