"ДВА АНЂЕЛА МИ ДАЈУ СНАГУ" Новак Ђоковић открио како побеђује све пред собом
Новак Ђоковић је након исписивања историје у Торину био пун емоција, а није могао да се не дотакне породице.
ФОТО: Танјуг/АП
Србин је давајући изјаву након меча који је добио против Јаника Синера одмах отрчао ка својој ложи где је загрлио Стефана и Тару.
Након тога је давајући изјаву на терену говорио управо о својој породици.
- Деца су тако добра. У последњих пар дана гледали су тенис у Торину. Одувек сам желео да играм пред њима. Сада су дошли у године да су свесни шта се дешава, драго ми је да су ту. Захвалан сам што сам отац два дивна анђела која ми дају снагу, поручио је Ђоковић.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЂОКОВИЋ ЈЕ КРАЉ ТЕНИСА! Покорио Торино и оборио још један невероватан рекорд
19. 11. 2023. у 20:01 >> 18:12
"ЉУДИ МОЈИ, ЈЕ ЛИ ТО МОГУЋЕ?!" Србија иде на Европско првенство у фудбалу! Каква драма на крају квалификација за ЕУРО 2024!
19. 11. 2023. у 16:52 >> 16:53
ВЕЛИЧАНСТВЕНО: Погледајте како изгледа фудбалска лепотица у Зајечару (ФОТО/ВИДЕО)
19. 11. 2023. у 10:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)