"СРАМОТО ЈЕДНА"! Јелена Докић о оцу Дамиру: Тукао ме је и понижавао од првог тренинга

Марко Паунић
Марко Паунић

08. 11. 2023. у 10:55

ЈЕЛЕНА Докић не престаје да шокира тениски свет. Она је испричала у једном подкасту кроз какав је пакао прошла током играчке каријере у којој је важну улогу имао њен отац Дамир.

СРАМОТО ЈЕДНА! Јелена Докић о оцу Дамиру: Тукао ме је и понижавао од првог тренинга

ФОТО: ЕПА

Наиме, Докићева је последњих година описивала себе као жртву породичног насиља, па је чак о томе и књигу написала.

- Откад сам почела да играм тенис, од првог ударца, мој отац ме је тукао. Ствари су се компликовале и погоршавале иза затворених врата - прича Докићева и наставља:

- Ево ме овде као полуфиналиста Вимблдона, седим у играчкој ложи у сузама, причам са мојим оцем преко телефона који ми каже "Срамото једна, срамотиш мене и породицу". Зато што сам изгубила полуфинале! Није ми дозвољено да се вратим у хотел и да пронађем свој начин да радим шта год желим, спавала бих на улици јер нисам могла назад.

Шта си онда предузела?

- Остала сам на Вимблдону, чекала сам да се сви разиђу. Сакрила сам се иза једног ћошка у играчкој ложи да бих ту спавала. Нашли су ме усред ноћи чистачи, који су долазили да почисте - присећала се Јелена у подкасту. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

Коментари (18)

Меридиан Фондација и КК Црвена Звезда Меридианбет обрадовали малишане у Дому Моше Пијаде