НАГРАДА? Да се наспавам и да ми прође вирус!

Поштено се измучио Новак Ђоковић на терену против Талона Грикспора. Једна лопта је практично одлучивала о победнику. Цео двобој је потрајао два и по сата, а Новака је притом мучио и стомачни вирус.

НАГРАДА? Да се наспавам и да ми прође вирус!

Фото: Горан Чворовић

На крају се све добро завршило.

Изморен, Новак је дошао на конференцију за медије где је, по обичају, стрпљиво одговарао на питања, на енглеском, француском и српском језику.

После свега, упитан је шта би себи дао за поклон, после овако напорног дана.

- Поклон би ми био да ми се смири стомак и да се лепо наспавам! То би био најбољи поклон, а за све остало ћу се сам постарати да иде како треба – закључио је духовито Ноле.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (0)

4 пута женио, 4 разводио: Борис Новковић има 4 деце - необичних имена