АЛБАНСКИ МЕДИЈИ ''РАЗАПЕЛИ'' РИТУ: Певачица на удару због Новака Ђоковића
Финале светског првенство у рагбију одиграно је у суботу, а велику пажњу су изазвали Рита Ора и Новак Ђоковић јер су заједно седели и гледали овај меч.
Foto: Profimedia
Албанска певачица недавно је навукла на себе гнев нашег народа када се у Енглеској шетала улицама једног града, застала је испред дигиталног билборда, са жељом да сними промотивни видео за нови спот.
Албански новинари нису давали претерану пажњу овом догађају, а један од малобројних медија који су известили о сусрету Рита Оре и Новака Ђоковића јесте "Спорт Еxпресс", који је осуо паљбу по певачици због тога што је седела са најбољим тенисером икада.
Текст под насловом "Срамотно! Продавајући лажни патриотизам на концертима, Рита Ора иде на финале заједно са Новаком Ђоковићем" привукао је велику пажњу, а даље у тексту стоји:
- Рита Ора је недавно примила велику критику, јер се појавила на сцени са заставом Србије на рамену. Певачица се сама извинила чињеницом да није знала којој земљи припада застава коју јој је бацио фан на сцену. У међувремену, пре неког времена, на концерту албанске певачице, приказане су слике неких познатих личности, а Рита Ора је опонашала своје мишљење о њима. Када се појавио Новак Ђоковић, њена реакција је била јасна - није јој се свидело оно што је видела и затражила је промену слике.
Међутим, данас су је камере снимиле како седи поред српског тенисера. Двоје су гледали финале у рагбију један поред другог, а лице Рите Оре је било насмејано. Тренутак који се није свидео албанској јавности, поготово знајући патриотизам којим се Ора увек трудила да се представи. Можда је двоглави орао на концерту само симбол за продају - пише у њиховом тексту.
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКУЛАРНО ФИНАЛЕ ЗАПАДА СЕ НАСТАВЉА: Оклахома и Спарси су изједначени, вечерашња пета утакмица може бити кључна
ДРАМИ у финалу Запада нема краја, Оклахома и Сан Антонио су уписали по две победе до сада, играју сјајну кошарку и очекујемо да тако наставе на вечерашњој петој утакмици која се игра у "Пејком центру" (2.30) и могла би бити круцијална за исход ове феноменалне серије.
26. 05. 2026. у 07:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)