''НАЈТЕЖЕ ПРОТИВ ФЕДЕРЕРА, НОВАК НАЈБОЉИ СВИХ ВРЕМЕНА'' Ник Кирјос о великој тројци

Филип Милошевић

07. 10. 2023. у 10:53

Ник Киријос је гостовао у подкасту код Мајка Тајсона, те се ту дотакао тениске велике тројке.

НАЈТЕЖЕ ПРОТИВ ФЕДЕРЕРА, НОВАК НАЈБОЉИ СВИХ ВРЕМЕНА Ник Кирјос о великој тројци

FOTO: Tanjug/AP

Играо је Aустралијанац против све тројице тенисера из велике тројке, а како он каже, највише је волео да игра против Надала и против њега је имао и највише успеха.

- Свиђа ми се да играм против Надала, јер сам управо против њега имао највише успеха. Ипак, и он ме је неколико пута победио - испричао је Кирјос.

Иако је подкаст емитован тек недавно, сниман је пре УС опена, па је тако Кирјосов аргумент да је Ђоковић најбољи то што има 23 гренд слема. У међувремену је освојио и 24.

- Мислим да може да их дода још неколико и то је лудо. И мислим да не добија поштовање које заслужује. На Туру је скоро 20 година - каже Кирјос.

Дотакао се и Федерера.

- Федерер је могао да учини да се осећате као г..но. Без обзира где сте играли, он је био и љубимац навијала. Сви су желели да Федерер победи, у Европи, Америци, Аустралији…

Ипак, најтеже му је било против Роџера иако сматра да је Новак највећи свих времена.

- На крају, мислим да је Новак најбољи свих времена. Али, за мене је било најтеже да играм против Федерера. Нешто у вези са њим је било веома агресивно, није вам давало простора да дишете - рекао је Аустралијанац.

БОНУС ВИДЕО: Цела Маракана поздравила Новака Ђоковића, а онда је он овако одговорио

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО

ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО

ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.

10. 03. 2026. у 21:47

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља