ПОСЛЕ ДУГЕ ПАУЗЕ: Чувена српска тенисерка се враћа "белом спорту"

Часлав Вуковић

23. 06. 2023. у 17:24

ПОВРЕДА колена је прошлост. На терену ће поново бити српска тенисерка Александра Крунић.

ПОСЛЕ ДУГЕ ПАУЗЕ: Чувена српска тенисерка се враћа белом спорту

Epa / SCOTT BARBOUR

Она ће наступити у квалификацијама за Вимблдон, а то ће јој бити први меч још од септембра прошле године.

Остаје да се види колико тренутно 192. на ВТА листи може и да ли је спремна да се надемеће на највишем могућем нивоу.

Ова 30-годишњакиња је до сада у каријери освојила једну титулу у синглу (Хертогенбош 2018. године), а најбољи пласман јој је био 39. место.

Подсетимо, Вимблдон се игра од 3. до 16. јула.

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ ЈЕ ЊЕГОВ: Новак Ђоковић "прошетао" пехар Ролан Гароса Паризом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!

ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!

НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.

08. 04. 2026. у 14:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

Коментари (1)

ПРИПРЕМА СЕ „ШПАНСКА ПИТА“: Нови специјалитет за уметничке сладокусце из „кухиње“ Фондације Mozzart