КАДА БИ ОСВОЈИО КАЛЕНДАРСКИ СЛЕМ... Горан Иванишевић о плановима Новака Ђоковића и викању током мечева
Након што је Новак Ђоковић освојио Ролан Гарос, отпутовао је на Азорска острва, а његов тренер Горан Иванишевић у домовину.
Фото: АП, П. Милошевић
Иванишевић је говорио на бројне теме. Имао је занимљиво виђење трке у гренд слем трофејима:
- Ја сам рекао пре него што сам постао тренер пре једно 6-7 година да ће Надал и Новак престићи Роџера и да ће имати преко 22 гренд слема и један и други. Новак је то остварио пре три дана. Нажалост, Надал... Фали нам он, Надал је борац, ратник и ја се искрено надам да ће се вратити за добробит тениса и свега. И ако се врати, опет ће бити опасан. Новаку је небо граница. Његово тело је феноменално, његов тенис и глава су феноменални. Све функционише перфектно. Било би лепо када би освојио овај календарски гренд слем. Пре две године му је фалио један меч... Видећемо. За две недеље идемо на траву и почиње ново лудило.
Током мечева, Новак се често окреће ка свом "боксу", главном тренеру Горану Иванишевићу се неретко обраћа са повишеним тоном.
- Разумем га, и ја сам био тенисер. Током меча, присутне су снажне емоције. Не смета ми што виче, слабо се чујемо, терен је далеко а ту је и публика. На крају, једино је важан резултат. Притисци су велики, рекорди... Он некада и мора да се испразни, и све док побеђује је ок а кад почне да губи, то није ок - додао је Иванишевић.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
Препоручујемо
ПОМАМА ЗА СРБИНОМ: Сергеј Милинковић Савић велика жеља Интера, за њега дају и Хрвата
14. 06. 2023. у 16:00
ФУДБАЛЕР СРБИЈЕ КАО НИКОЛА ЈОКИЋ: Репрезентативац "орлова" изазвао Новака Ђоковића
14. 06. 2023. у 15:26
ДОКЛЕ ИДЕ МРЖЊА ПРЕМА НОВАКУ: "Ђоковић треба да буде љубоморан на Надала, његов успех је већи"
14. 06. 2023. у 17:26 >> 17:29
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)