ОСВЕТНИК: Четврти тенисер света изборио четвртфинале Ролан Гароса
05. 06. 2023. у 16:00
У понедељак су настављени мечеви осмине финала у мушкој појединачној конкуренцији на Ролан Гаросу.

FOTO: Tanjug/AP
Први који је првог радног дана нове седмице изборио пролазак даље је Каспер Руд.
Подсетимо, управо је Руне последњи који је пре Харија победио Норвежнина - било је 6:7(2), 6:4, 6:2 за Данца у финалу римског мастерса 20. маја.
Руне и Руд ће други узастопни пут одмерити снаге у четвртфиналу Ролан Гароса: 2022. Норвежанин је победио са 6:1, 4:6, 7:6(2), 6:3 и тако стигао до 4:0 у међусобним окршајима, а онда је доживео поменути недавни пораз у Риму.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
БОНУС САДРЖАЈ
Да ли сте знали да је Новак Ђоковић у својој књизи изнео план како да за само четрнаест дана трансформишете и тело и живот? Уз недељни јеловник, корисне савете за побољшање варења и изврсне рецепте који се лако припремају, лако ћете се ослободити вишка килограма и побољшати здравље. Новак вам открива и лаке вежбе за разгибавање, исте оне које и он ради пре сваког меча.
Наручите ОВДЕ свој примерак књиге "Сервирај за победу" и крените стопама најбољег на свету.
Такође, још једна књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.
Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

''КАНАРИНЦИ'' УЖИВАЈУ У СЕРИЈИ А: Вечерашња утакмица може бити последња за стратега ''гранате''
У првој утакмици петог кола Серије А, Салернитана ће дочекати новајлију Фрозиноне (18.30).
22. 09. 2023. у 12:17 >> 12:18

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији.
20. 09. 2023. у 21:35

ЗАКЉУЧАО СЕ У КУПАТИЛО, СВЕ ПОЛУПАО Срђан Ђоковић био очајан: "Попио бих му сву крв из жила! Еј, мени 15 одсто - јер ми се жури!"
"НОВАК је у том тренутку био први до 16 година у Европи."
21. 09. 2023. у 17:46
Коментари (0)