ЧУДО ЗА ЧУДОМ - НИКО НЕ СМЕ НА ЦРТУ ЂОКОВИЋУ: После Надала још један фаворит се повукао са Монте Карла
Други тенисер света Карлос Алкарас саопштио је данас да из здравствених разлога неће играти на мастерсу у Монте Карлу, и тако се придружио сународнику Рафаелу Надалу, који због повреде пропушта почетак сезоне на шљаци.
FOTO: Tanjug/AP
"Након консултација са својим доктором Лопесом Мартинесом у Мурсији данас, нећу моћи да идем у Монте Карло да започнем сезону на шљаци", написао је Алкарас на Твитер налогу.
Алкарас, који ће 5. маја напунити 20 година, навео је да пати од посттрауматског артритиса у левој руци, као и да осећа нелагодност на леђним мишићима.
Раније данас одлуку да не учествује у Монте Карлу саопштио је и Надал, 14. тенисер света и рекордер по броју титула у Кнежевини (11).
Мастерс у Монте Карлу на програму је од 9. до 16. априла.
Препоручујемо
"АТП ЛИСТА" КОЈУ СРБИН НЕ ЖЕЛИ ДА ВИДИ: Новак Ђоковић није на првом месту
04. 04. 2023. у 08:57
НОЛЕ, БИЋЕ И ПАЛАЧИНКЕ И СЛАДОЛЕД: Четворогодишњи Новак Ђоковић и видео који топи срца
03. 04. 2023. у 22:45
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (3)