РУД СЕ МУЧИ ОД СТАРТА СЕЗОНЕ: Норвешки тенисер открио проблем лоших резултата
НОРВЕШКИ тенисер Каспер Руд је играо сјајно у 2022. години, али ову није почео онако како је желео. Он је открио који је разлог нешто слабијих игара.
ФОТО: Танјуг/АП
Тренутно пети играч планете је прошле сезоне играо у финалима Мајамија, Ролан Гароса, Ју-Ес опена, Завршног мастерса, но у овој до сада има учинак 5-6.
Руд проблем са лошим резултатима види у томе што је док су други тенисер одмарали он играо егзибиционе турнире са Рафаелом Надалом.
- Одлучио сам тада да играм егзибиције крајем 2022. године, са Рафом у Јужној Америци и да идем на те турнире после у фебруару. Ствари нису ишле како сам желео, али сада се осећам боље. Не верујем да ћу следећи пут урадити тако нешто, али морам да кажем да није било лако правити распоред за мене, јер сам играо АТП Финале па после Јунајтед куп. Почело је прерано за мене. Има мање од месец дана између два турнира. Колеге из тима су зависиле од мене, да нисам ја ишао, не би ни они могли да играју - рекао је Руд.
Подсетимо, Норвежанин ће ове недеље учествовати на турнир у Ешторилу где је постављен за првог носиоца. Он је слободан на старту, а у другом колу ће одмерити снаге са бољим из меча Ђулио Зепијери - Жоао Соуза.
БОНУС ВИДЕО: Овације "делија", Новак Ђоковић бодри Звезду против Валенсије
Препоручујемо
ЗВЕЗДА НА КРИЛИМА КАМПАЦА ПОБЕДИЛА МЕГУ: Црвено-бели наставили потеру за Партизаном
03. 04. 2023. у 19:44
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)