"ЂОКОВИЋ ЈЕ ШОВИНИСТА": Сраман напад на Србина због једне ствари (ВИДЕО)
НАЈБОЉИ српски, југословенски, један од највећих светских спортиста Новак Ђоковић константно је на удару оних који му нису ни до колена.
ФОТО. М. Вукадиновић
Ноле је много пута на терену, али и ван њега показао да је не само спортиста, већ и човек за пример, али очигледно многима се то не свиђа, нарочито због заставе под којом наступа.
Ипак, овог пута је све прешло границу доброг укуса. Наиме, Ђоковић је гледао меч између Црвене звезде и Валенсије и том приликом добио је овације навијача.
А на друштвеним мрежама, поред снимка на ком је Новак частио дечака 100 евра, такође се појавио и снимак како се Ђоковић придружио навијачима када су скандирали “Косово-Србија”.
Ништа неуобичајено на мечевима Црвене звезде у Евролиги, навијачи током сваког меча скандирају “Косово – Србија”, а сада се томе придружио и Новак Ђоковић који је подигао руку када и остатак људи на трибинама.
Међутим, како то обично бива, увек постоје и они који “лове” сваки његов потез, па су бројни налози, који имају “косовске” заставе на својим профилима на друштвеним мрежама, осудили потез Новака Ђоковића.
Један од њих написао је да је Ђоковић “подигао песницу у знак подршке застрашујућим шовинистичким антикосовским повицима током кошаркашке утакмице”, што је, наравно, изнервирало српске навијаче.
Срамни напади на Ђоковића су постали свакодневица, али убацивати човека као што је Новак у ове прљаве игре заиста превазилази границе доброг укуса.
Подсетимо, Новак je тренутно други тенисер планете са 7.160 бодова, одмах иза Kарлоса Алкараза који има 7.420. Ако Шпанац не освоји титулу у Мајамију, где је стигао до полуфинала и играће са Јаником Синером, Ноле ће се вратити на врх АТП листе.
Препоручујемо
ЏАБЕ СТЕ ГА МАЛТРЕТИРАЛИ: Новак Ђоковић коначно добио феноменалне вести
30. 03. 2023. у 09:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто је Новак Ђоковић са 100 евра частио навијача Звезде
30. 03. 2023. у 08:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (9)