МОЖЕ ЛИ МЕЂЕДОВИЋ ДО ТОП 200? Ново четвртфинале за Србина, ево шта је потребно да би Хамад направио огроман искорак

Српски тенисер Хамад Међедовић игра одлично у последње време, након полуфинала у Бангалуру и осмине финала у Пунеу, сада је стигао и у четвртфинале Шекесфехервара у Мађарској.

МОЖЕ ЛИ МЕЂЕДОВИЋ ДО ТОП 200? Ново четвртфинале за Србина, ево шта је потребно да би Хамад направио огроман искорак

FOTO: M. Vukadinović

Међедовић је на путу до четвртфинала савладао Румуна Николаса Давида Јонела после велике и дуге борбе са 6:4, 2:6, 7:6 и тако обезбедио нови напредак на АТП листи.

Овом победом је Хамад обезбедио 214. позицију, три места ће бити боље пласиран од свог личног рекорда.

Да би се први пут нашао међу 200 најбољих тенисера света, Међедовић ће морати да освоји турнир у Шекесфехервару.

Пре него што почне да размишља о освајању турнира, мора прво да победи у четвртфиналу домаћег представника Сомбора Пироша, који је четврти носилац на турниру.

БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! Самураји су већ показали да знају како се побеђује селесао

БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! "Самураји" су већ показали да знају како се побеђује "селесао"

БРАЗИЛ и Јапан укрстиће копља у једном од најзанимљивијих мечева прве нокаут фазе Светског првенства. Дуел на стадиону "НРГ стадиону" у Хјустону доноси окршај победника групе "Ц" и другопласираног тима групе "Ф" (19.00), а победника у осмини финала чека бољи из обрачуна Норшвеке и Обале Слоноваче.

29. 06. 2026. у 07:00

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају