КИРЈОС О ТРЦИ ЗА НАЈБОЉЕГ ТЕНИСЕРА СВИХ ВРЕМЕНА: Федерер и Џордан су слични, али Ђоковић...
АУСТРАЛИЈСКИ тенисер Ник Кирјос гостовао је у подкасту код познатог јутјубера Логана Пола. Он се током разговора дотакао и ГОАТ трке.
ТАНЈУГ/АП
Разговор је обављен 13. фебруара, током Половог гостовања у Сиднеју где је промовисао своје пиће. Упитао је Ника кога сматра најбољим у историји "белог спорта"?
- Роџер Федерер и Мајкл Џордан су веома слични. Али милсим да је Новак Ђоковић статистички бољи - рекао је Кирјос.
Потом је уследило питање, шта момак из Канбере мисли о великанима тениса, Питу Сампрасу, Џону Мекинроу, Андреу Агасију.
- Нема шансе да би они данас били међу најбољим играчима. Мислим да би Џордан могао да игра у овој ери кошарку, док би ти момци у тенису потпуно били сломљени - закључио је Аустралијанац.
Подсетимо, Кирјос због повреде још увек није одиграо ниједан меч ове сезоне.
БОНУС ВИДЕО: НОВАКУ ЈЕ ЈОШ САМО ОВО ОСТАЛО: Са ових 5 ствари биће недостижан за све
Препоручујемо
АЛБУ ЧЕКА ПАКАО: Звезда добила одличне вести пред евролигашки дуел са тимом из Берлина
20. 02. 2023. у 21:33
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)