НЕЗАПАМЋЕНО: Објављене квоте за финале Аустралијан опена, Новак Ђоковић ово није доживео у каријери
СТЕФАНОС Циципас ће покушати да учини, наизглед, немогуће и заустави Новака Ђоковића у финалу Аустралијан опена.
ФОТО: АП/Тањуг
Ђоковић игра 10. финале, претходна девет је освојио, те не изненађује што му кладионице дају апсолутну улогу фаворита у мечу.
Стране кладионице ставиле су квоту на победу Ђоковића 1.20, док на евентуалну победу Грка може добро да се зарати, квота је 4.80.
Уколико се у клађење не разумете, ево шта то значи, у случају да уплатите на српског аса 100 динара, добитак би био 120 динара, док би за исту уплату на Стефаноса зарадили 480 динара.
Дуел Ђоковића и Циципаса одиграће се у недељу око девет часова по српском времену на Род Лејвер Арени.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
Препоручујемо
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
РАДАШИНОВА СНАЈА У КУПАЋЕМ: Попрсјем одушевила мушкарце
ГЛУМИЦУ Ану Сакић упознали смо као Ингрид у серији "Село гори, а баба се чешља", а једном је показала како изгледа у природном издању, без ичега на свом лицу.
01. 01. 2026. у 09:15
Коментари (0)