НОВАК ЂОКОВИЋ БРИНЕ ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ: Српски тенисер ушао у бизнис са фирмом за воду

Оља Мркић

26. 01. 2023. у 12:41

НОВАК ЂОКОВИЋ је после пласмана у полуфинале Аустралијан опена открио мало више и о новом спонзору на дресу.

НОВАК ЂОКОВИЋ БРИНЕ ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ: Српски тенисер ушао у бизнис са фирмом за воду

ФОТО: АП/Танјуг

Ради се о компанији Waterdrop чији је мањински власник Ђоковић недавно постао.

Аустријска фирма користи иновативне технологије за хидратацију, што се посебно допало Ђоковићу.

- Спонзоришу Тејлора Фрица, Данијелу Колинс... Скоро су ушли у тенис. Млада су фирма. Успешни су, на берзи су. Њихова мисија је да се смањи и дође до циља да се не користи пластика. Много људи то жели да промени, то је процес који траје. То ми се свидело. Мисле и на хидратацију. Да се кроз њихове производе, а то су коцкице које садрже електролите, попије довољно течности. Инвестирао сам у њихову компанију, да добијем проценат у власништу. Сарадња није само амбасадорска, већ партнерска - појаснио је Новак.

Подсетимо, Новак је против Андреја Рубљова изборио полуфинале Аустралијан опена у мечу у коме је стигао до неколико рекорда.

У петак ће се против Томија Пола борити за своје 10. финале Аустралијан опена. Из досадашњих девет има исто толико титула.

БОНУС ВИДЕО - Непознати Аустралијан опен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)