ЂОКОВИЋ САЗНАО РИВАЛА ЗА ПОЛУФИНАЛЕ: Бајка је за Шелтона готова, уколико Новак прође чека га Американац
Највеће изненађење турнира, млади Бен Шелтон испао је у четвртфиналу Аустралијан опена.
FOTO: EPA
Амерички дерби између Томи Пола и Бена Шелтона припао је искуснијем играчу. Пол је славио резултатом 3:1 (7:6, 6:3, 5:7, 6:4).
С обзиром на то да је Шелтону ово први наступ ван Сједињених Америчких Држава, бајка је имала срећан крај. Може да буде и више него задовољан, играње четвртфинала гренд слема није мала ствар.
Такође, победом Томи Пол је изборио полуфинале, што је уједно и његов најбољи резултат на гренд слемовима до сада.
Играо је друго коло Ролан Гароса, четврто коло Вимблдона, треће коло Ју-Ес опена.
Американац чека бољег из дуела Новак Ђоковић - Андреј Рубљов.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом тениском турниру
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ "РАЗБИО" РУСА: Србин излудео ривала, скоро га довео до суза
25. 01. 2023. у 11:52 >> 11:52
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)