ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА МАСТЕРСУ У ПАРИЗУ: Новака чека јако тежак посао, Надал пре финала
НАЈБОЉИ тенисер Србије, Новак Ђоковић добио је ривале на мастерсу у Паризу, који се игра од 31. октобра до 6. новембра.
Фото: ЕПА
Новак Ђоковић брани титулу освојену победом над Данилом Медведевом у прошлогодишњем финалу, а такмичење у Француској креће од другог кола.
Противник ће му бити победника меча између Аргентинца Дијега Шварцмана и Американца Максима Кресија.
Већ у осмини финала ће имати тежак задатак, а противник би могао да му буде Јаник Синер.
Италијански тенисер је током ове сезоне много напредовао, али је Ђоковић успео да га савлада на Вимблдону после преокрета са 5:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:2.
У четвртфиналу га чека трећи тенисер света, финалиста Роланд Гароса и УС Опена, Каспер Руд. Потенцијални ривали у полуфиналу могли да буду Грк Стефанос Циципас или Шпанац Рафаел Надал.
Са друге стране жреба, очекује се да ће до полуфинала догурати Шпанац Карлос Алкараз и Рус Данил Медведев.
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ИТАЛИЈАНИ У ЧУДУ: Лука Јовић уз раме Салаху, Левандовском и Мбапеу (ФОТО)
28. 10. 2022. у 11:49
НЕ БАЦАЈТЕ ИХ: Кесице са силиконским гелом веома су корисне - ево како се употребљавају
28. 10. 2022. у 14:35
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (2)