БРАВО МАЈСТОРЕ! Србин покорио Америку, Ђере надомак титуле

Александар Илић
Александар Илић

27. 08. 2022. у 08:44

СРПСКИ тенисер Ласло Ђере обезбедио је учешће у финалу турнира у Винстон-Салему, са 2:0 савладао је Марк-Андре Еслера

БРАВО МАЈСТОРЕ! Србин покорио Америку, Ђере надомак титуле

FOTO: AP

Он ће тако имати прилику да се бори за нову АТП титулу, резултатом 2:0 (7:6, 7:6) савладао је Еслера и тако заказао дуел са Адриан Манарином.  

Ђере је успео да оправда улогу фаворита, али доста теже него што је очекивао.

Имао је Ласло Ђере своје шансе у првом сету, при резултату 5:4 је стекао и две сет лопте, али је Еслер успео да се одбрани и меч одведе у тај-брејк.

Када је изгледало да је Ђере сломио ривала, одговорио је Швајцарац и вратио се из заостатка 0:3, те је и други сет отишао у тај-брејк, а тамо смо видели готово пресликану ситуацију из првог сета.

БОНУС ВИДЕО: САСТАНАК ВУЧИЋА И ЂОКОВИЋА: Овако је изгледао сусрет председника Србије и најбољег тенисера

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.

17. 03. 2026. у 07:40

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (1)

ЖИВЕ У ПРОШЛОСТИ: Ова ТРИ хороскопска знака не могу без бивших