НОВАЧЕ, НЕ МОЖЕШ ТО ДА РАДИШ! Британски тенисер бесан због Ђоковићевог потеза
НОВАК Ђоковић највероватније неће играти на Ју-Ес опену, али српски тенисер и даље ћути, не оглашава се по питању последњег гренд слема у сезони и чекаће до последњег минута
FOTO: Tanjug/AP
То је од почетка био план, међутим, постоји и група оних којима је засметао. Прво је Новака Ђоковића напао "дежурни хејтер" амерички новинар Бен Ротенберг, док је сада против српског тенисера и његов британски колега Лијам Броуди, који мора да игра квалификације и за то криви шампиона Вимблдона.
- Требало би да постоји правило против касног повлачења са гренд слем турнира када знате да нећете играти - написао је огорчени тенисер из Велике Британије, који је и раније знао да "пецне" Ђоковића.
Због ових речи на њега су "скочили" навијачи Новака Ђоковића који су му објаснили да је то апсолутно његово право, међутим, потом је Броуди инсистирао на томе да се "његов свет не врти око Србина", али је сасвим јасно да је управо на њега мислио - јер нико други не чека последњи тренутак за Jу-Ес опен да се повуче.
Фото: ЕПА
- Волео бих да ме Новакови навијачи пусте на миру, не разумем зашто ме његови ботови нападају за нешто што је потпуно разумно, а не ради се само о Ђоковићу - дописао је Броуди.
Подсећања ради, тренутно се играју квалификације за Ју-Ес опен у мушкој и женској конкуренцији, а главни део жреба креће у понедељак.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (5)