ЂОКОВИЋ НЕ ЖЕЛИ ДА СЕ ВАКЦИНИШЕ: "Нисам сигуран да је могуће да ме пусте у Америку"
НАЈБОЉИ српски тенисер и освајач Вимблдона Новак Ђоковић поновио је да се неће вакцинисати против корона вируса и истакао да се не нада медицинском изузећу у САД.
FOTO: Tanjug/AP
Према актуелним законима, Ђоковић не може да уђе у Америку уколико није вакцинисан, што је правило које важи за све стране држављане.
- Нисам вакцинисан и не планирам да се вакцинишем, тако да су једине добре вести за мене да чујем да су укинули забрану у вези са вакцинацијом или како год то желите да назовете, у вези са уласком у Сједињене Америчке Државе. Нисам сигуран да је изузеће у мом случају могуће - изјавио је Ђоковић, а пренео "ЕСПН".
Због свега неизвесно је када ће Новак одиграти наредни меч.
- На одмору сам. Без обзира на то хоћу ли играти ускоро или не, дефинитивно ћу се одмарати неколико недеља јер је иза мене напоран период од неколико месеци. Било је доста тениса и срећан сам због тога. Добио сам шта сам желео - изјавио је Ђоковић и додао да би волео да се такмичи у Америци и на Ју-Ес опену:
- Надам се да ћу чути добре вести из Америке јер бих заиста волео да идем тамо и да одиграм Ју-Ес опен и неколико турнира пре њега. Ако се то не деси, мораћу да видим какав ће ми бити распоред - рекао је наш најбољи тенисер.
БОНУС ВИДЕО: Ко су најтрофејнији тенисери на свету?
Препоручујемо
НИЈЕ БИЛО У ПРЕНОСУ: Видите тучу усред финала Вимблдона - ево шта се заправо десило! Први пут у историји (ФОТО)
10. 07. 2022. у 17:46 >> 18:24
МИНИ ШОРТС - ПОГЛЕД НА ДУГЕ НОГЕ: Згодна најмлађа премијерка на рок концерту (ФОТО)
10. 07. 2022. у 21:15 >> 08:54
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
"ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА!" Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и потез који има везе са спортом.
28. 02. 2026. у 21:19
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (8)