"НЕМОЈ РАФУ, ПОБЕДИ НОВАКА": Порука која ће разбеснети Ђоковићеве навијаче

Грчки тенисер Стефанос Циципас освојио је турнир на Мајорки и тако направио добру увертиру пред Вимблдон.

НЕМОЈ РАФУ, ПОБЕДИ НОВАКА: Порука која ће разбеснети Ђоковићеве навијаче

Тони и Рафаел Надал Фото ЕПА

Након меча, честитао му је стриц Рафаела Надала, Тони Надал, који је изјавом разбеснео навијаче Новака Ђоковића, али и испао неинформисан.

- Честитам, Стефаносе. Играш веома добро на овој подлози и сигуран сам да си један од фаворита на Вимблдону. Надам се да нећеш победити Рафаела (Надала) или Феликса (Оже-Алијасима). Али покушај да победиш Ђоковића - рекао је Шпанац.

На основу ове изјаве стиче се утисак као да Тони није баш детаљно погледао жреб, пошто је Циципас Надалов потенцијални ривал у полуфиналу, док би са Новаком могао да се састане тек у мечу за трофеј. 

БОНУС ВИДЕО: Порука румунске тенисерке читаоцима "Новости"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света

Светско првенство 2026. године стигло је до великог финала, а у недељу увече на стадиону „Метлајф“ у Њу Џерзију за најважнији трофеј у светском фудбалу бориће се две актуелне континенталне силе, Шпанија и Аргентина, а занимљиво је да ће ово бити прво финале Мундијала у којем се састају актуелни шампиони Европе и Јужне Америке.

19. 07. 2026. у 07:00

Коментари (2)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака