СРБИН БЕЗ ГЛАВНОГ ЖРЕБА ВИМБЛДОНА: Имер прејак за Милојевића на старту квалификација

Ч. В.

20. 06. 2022. у 19:25

СРПСКИ тенисер Никола Милојевић заустављен је у првом колу квалификација за Вимблдон. Он је поражен од Швеђанина Елијаса Имера са 6:2, 6:3.

Ипак, када се гледа коначан резултат овог меча треба имати у виду то да је 157. играч света јуче наступао у финалу челинџера у француском Блоију.

Нема сумње да је умор оставио трага на момку из Београда, па од наступа у главном жребу трећег гренд слема неће бити ништа.

Што се овог меча тиче, Милојевић је имао доста проблема када је сервирао, што није баш чест случај када се игра на трванатој подлози. Србин је ривалу дозволио чак 17 брејк лопти, док он није имао ниједну. Такође, направио је чак 13 дуплих сервис грешака.

Имер је у оба сета два пута противнику одузимао сервис и лако је дошао до тријумфа, после 81 минута игре.

Швеђанин (140. на АТП листи) ће у другом колу квалификација играти против победника италијанског окршаја Андреа Арнаболди - Рикардо Бонадио.

БОНУС ВИДЕО: Порука румунске тенисерке Андрее Присакариу читаоцима "Новости"

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57