"СА РОЏЕРОМ ИМАМ ПОСЕБАН ОДНОС": Надал открио да му је Федерер честитао после освајања Ролан Гароса
ЛЕГЕНДАРНИ швајцарски тенисер Роџер Федерер честитао је Рафаелу Надалу освајање 14. титуле на Ролан Гаросу, преноси "Еуроспорт".
Фото ЕПА
Шпанац је у недељу освојио 22. гренд слем трофеј пошто је у финалу победио Норвежанина Каспера Руда са 6:3, 6:3, 6:0.
"Бик са Мајорке" је рекордер по броју освојених гренд слем трофеја испред Новака Ђоковића и Швајцарца Роџера Федерера, који имају по 20.
У анализи "Еуроспорта" се наводи да Ноле и Роџер нису путем друштвених мрежа честитали Надалу на победи у Паризу.
- Са Роџером имамо добар однос и посебан осећај. После победе ми је написао приватну поруку и честитао ми је - рекао је Надал за "Скај Италија".
"Еуроспорт" подсећа да је Надал током Ролан Гароса имао проблема са хроничном повредом стопала. Шпанац се нада да би могао да буде спреман за Вимблдон.
Федерер је само једаном славио у Паризу. Било је то 2009. године када је у финалу био бољи од Робина Содерлинга.
БОНУС ВИДЕО: ТРИО ВАНЗЕМАЉАЦА: Ко су најтрофејнији тенисери на свету?
Препоручујемо
КЛАДИОНИЦЕ ПРОГЛАСИЛЕ ШАМПИОНА ВИМБЛДОНА!? Новак Ђоковић и невероватна квота на Острву
07. 06. 2022. у 13:44
ДА ЛИ ЈЕ НАДАЛ БИО ДОПИНГОВАН? Немачки доктор изнео шокантне детаље...
07. 06. 2022. у 08:05
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)