ДА ЛИ СЕ ТО МОЈА УПЛАШИО? Надалов тренер имао примедбе на термин меча против Ђоковића
НОВАК Ђоковић и Рафаел Надал играће у четвртфиналу Ролан Гароса. Њихов меч биће у вечерњем термину, а ту одлуку организатора прокоментарисао је тренер шпанског тенисера Карлос Моја.
Фото: EPA-EFE/Juanjo Martin
Наиме, "бик са Мајорке" је желео да се меч игра у дневном термину, али он неће почети пре 20.45.
Моја сматра да су организатори били помало некоректни према рекордеру турнира - Рафа је 13 пута побеђивао у "Булоњској шуми".
- Не бих то назвао знаком непоштовања према Надалу, али очигледно Рафа је неко ко је освојио овде 13 титула. Ако он има неки захтев, требало би да га слушамо. Рафа је део историје Ролан Гароса и знамо да нико није важнији од Ролан Гароса и грен слемова. Ипак, на крају, у питању је бизнис и све то разумемо - рекао је Моја.
Подсетимо, Ђоковић и Надал одмериће снаге 59. пут, а Србин водио са 30:28.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо
ВЕЛИКА СЕНЗАЦИЈА НА РОЛАН ГАРОСУ: Талентовани Данац елиминисао прошлогодишњег финалисту
30. 05. 2022. у 17:15
ДВА ЗЛАТА ПОСЛЕ 37 ГОДИНА: Србија много улагала у бокс последњих пет година
30. 05. 2022. у 20:06
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (2)