МЕДВЕДЕВ ЗАБИО НОЖ У ЛЕЂА НОВАКУ: Ђоковић остаје без првог места, ево шта Рус каже о одлуци Вимблдона
РУСКИ тенисер Данил Медведев говорио је након првог кола Ролан Гароса о одлуци Вимблдона да Русима не дозволи учешће на лондонском гренд слему.
FOTO: AP/Tanjug
Данил Медведев у другом колу Ролан Гароса играће против Ласла Ђереа, а дотакао се Вимблдона на прес-конференцији. Занимљиво је да ће турнир на Ол ингланд клубу имати статус егзибиционог турнира, због одлуке да се Вимблдону забрани бодовање.
- Да будем искрен, као што сам рекао последњи пут, волео бих стварно да играм на Вимблдону. Волим Вимблдон. Волим да играм на трави. Играћу на трави после Ролан Гароса - рекао је Медведев и додао:
- Ако не могу, припремаћу се за наредне турнире, пратићу шта се дешава.
ФОТО: АП
Данил Медведев би могао да се врати на трон након што бодови буду одузети на једном од највећих турнира света.
Новак Ђоковић ће у том случају остати без 2.000 поена освојених прошле године. Није желео Рус много о томе да полемише, али је ипак рекао:
- Ако нема поена, ако постанем број један, сјајно за мене. Ако их буде било и ако не постанем број један, нећу бити разочаран. Шта је ту је. Не могу да променим неке одлуке, било АТП-а, било Вимблдона - закључио је Медведев.
БОНУС ВИДЕО: ПОРУКА ЗА НОВАКА: На кули Београд исписују се речи подршке
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)