НАЈГОРИ ТЕРМИН ЗА НОВАКА: Ево када Ђоковић игра свој меч на Ролан Гаросу
Најбољи светски тенисер Новак Ђоковић у понедељак почиње одбрану титуле на Ролан Гаросу, а организатори су објавили да његов дуел против Јапанца Јошихита Нишиоке неће почети пре 20.45 минута.
Г. Чворовић
Новак ће против Јапанца играти на терену "Филип Шатрије" на ком ће као трећи у дневном програму наступити Шпанац Рафаел Надал против Џордана Томпсона.
Подсетимо, Ноле и Рафа би могли да се сретну на Ролан Гаросу у четвртфиналу, а сутрашњи термин Србину не иде никако у прилог јер би могао да почне у касне сате, а да заврши можда чак и у уторак.
Поред Ђоковића, у понедељак ће наступити и Душан Лајовић, Миомир Кецмановић и Филип Крајиновић.
Овај последњи ће и први на шљаку, јер ће на терену 13 отворити програм против Рајлија Опелке.
Кецмановић ће на истом терену као трећи на програму играти против Аргентинца Томаса Ечеверија који је недавно трчао ка Ђоковићу чим га је угледао.
Затим, Лајовић ће око 13 часова на терен 1 против Себастијана Баеза.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је постао најбољи на свету
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ОДУШЕВИО СРБИЈУ: Новак показао свету зашто је Србија земља кошарке (ФОТО)
22. 05. 2022. у 08:00
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)