ЗВЕРЕВ У ПОЛУФИНАЛУ РИМА: Немац убедљив против Гарина

13. 05. 2022. у 14:03

НЕМАЧКИ тенисер Александар Зверев први је полуфиналиста мастерса у Риму, пошто је победио Кристијана Гарина са 7:5, 6:2.

Оправдао је 3. играч света улогу фаворита и дошао на корак од меча за трофеј. Ипак, није све ишло глатко, посебно не у првом сету.

Момак из Хамбурга је направио први брејк и повео са 4:3, но Чилеанац је одмах узвратио. За исход уводног сегмента меча одлучујући је био 11. гем који је лоше одиграо 45. на АТП листи. Зверев је одузео сервис ривалу без изгубљеног поена, потом уз мало мука успео да приведе сет крају.

Други период овог дуела у потпуности је припао Немцу. Направио је два брејка и славио после једног сата и 52 минута игре.

Зверев ће у полуфиналу играти против победника меча Стефанос Циципас - Јаник Синер.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00