ЂОКОВИЋ ПОДРЖАО ЗВЕРЕВА, УДАРИО НА АТП: Попричајте са тенисерима, није све у парама!
СВЕТСКИ рекет број један Новак Ђоковић подржао је Александра Зверева који је изнео низ замерки на рад АТП.
Фото: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Александар Зверев је у финалу мастерса у Мадриду поражен од Карлоса Алкараза, а потом је ставио до знања да у најважнијем мечу на турниру није могао да стоји на ногама.
Меч је играо након два исцрпљујућа дуела која су трајала до касно у ноћ, а потом је због процедуралних обавеза касно завршио дан.
- Начин на који је АТП радио био је апсолутна катастрофа. После четвртфинала сам легао око четири изјутра, после полуфинала у пола шест. Нормална особа после тога не може лако да се разбуди - критиковао је Зверев.
Подршку му је пружио Новак Ђоковић.
- Не можете да окончате полуфинални меч у један иза поноћи, а да играте финале већ наредног дана. Разумем потребу организатора да приходује већи новац на име телевизијских права и прода више улазница за ноћни програм, али то ствара проблеме - додао је Србин пошто је на почетку мастерса у Риму савладао Аслана Карацева (2:0).
ФОТО: Тањуг
Речи најбољих тенисера не наилазе на одговор АТП.
- Пре него што донесу овакву врсту одлука, организатори би требали да причају са тенисерима. Док сам био председник Већа играча пре неколико година, покушавао сам да решим овај проблем. Упркос томе, ништа се није променило - подсетио је Ђоковић.
БОНУС ВИДЕО: ПОРУКА ЗА НОВАКА: На кули Београд исписују се речи подршке
Препоручујемо
БОБИ ПОНОВО У ХИТ ФИЛМУ: Марјановић у дресу Хемофарма доминира уз Адама Сендлера
11. 05. 2022. у 08:23 >> 08:26
КО ЈЕ ОВО ОЧЕКИВАО: Огласио се Џоел Ембид, ево шта је поручио Николи Јокићу!
11. 05. 2022. у 08:58
ПРЕМИНУЛА НБА ЛЕГЕНДА: Два тима су повукла његов дрес, отишао је члан Куће славних!
11. 05. 2022. у 09:30
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)