СВИ ПУТЕВИ ВОДЕ У РИМ: "Инвазија Србије" на Италију је успела!

08. 05. 2022. у 16:27

ЛАСЛО Ђере се пласирао у главни жреб мастерса у Риму, пошто је у финалу квалификација победио Боливијца Уга Делијена са 2-0 у сетовима (6:4; 6:2).

СВИ ПУТЕВИ ВОДЕ У РИМ: Инвазија Србије на Италију је успела!

FOTO: M. Vukadinović

Ђере је претходно избацио и Кокинакиса, а сада је у неизвесном првом сету кључни брејк направио у деветом гему.


Потенцијални противници  у првом колу могу му бити Џон Изнер, Александер Бублик, Борна Ћори, Карен Хачанов, Григор Димитров или други квалификант.

На турниру у главном граду Италије, поред поменутог Ђереа, од наших играју још и Филип Крајиновић, Миомир Кецмановић, Душан Лајовић и наравно Новак Ђоковић.

Од наших, први ће на терен изаћи Кецмановић у понедељак против Аргентинца Дијега Шварцмана.

Након тога, у среду Крајиновића у шеснаестини финала чека осми тенисер света Андреј Рубљов. Али не треба заборавити, да је из њихова досадашња четири дуела, наш тенисер остварио две победе.


БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.

01. 01. 2026. у 12:31

Коментари (0)

ТОЛИКО ЈЕ ФЕНОМЕНАЛАН...ОВО ЈЕ ТУЖАН ДАН! Чланови куће славних о повреди Николе Јокића