СКАНДАЛ КАКАВ ТЕНИС НЕ ПАМТИ: Изгубио, па ошамарио ривала на мрежи, а онда је настао хаос (ВИДЕО)
На ИТФ турниру у Акри догодио се један инцидент који је шокирао јавност широм света. Сведоци смо да се на тениским теренима у последње време догађа све више инцидената.
Фото АП
Овог пута, Рафаел Ни Анкра је победио Микела Куама са 2:1 у сетовима, али меч је обележио незапамћен скандал о ком бруји цео свет.
Наиме, након меча обојица тенисера су пришли на мрежу како би се поздравили. У том тренутку Куама је пружио десну руку противнику, а левом му ‘запалио’ шамарчину, да би неколико тренутака после настао први хаос.
Тимови младих тенисера су ушли у сукоб, а како је то изгледало погледајте у приложеном видео-снимку:
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НАЈЛУЂА АТП ЛИСТА ИКАДА: Новак Ђоковић и Данил Медведев, пресудило је десет бодова
04. 04. 2022. у 09:24
ЈОКИЋ У ИСТОРИЈИ! Србин оборио рекорд, Денвер га одмах "крунисао", и то с правом (ФОТО)
04. 04. 2022. у 22:01
АМЕРИ ТРЉАЈУ ОЧИ И НЕ ВЕРУЈУ: Никола Јокић доживео оно што су мислили да неће никад
04. 04. 2022. у 15:38
ПРИТИСАК ЈЕ НА СИТИЈУ: Све сем тријумфа значи крај шампионске трке у Премијер лиги
АКО мисли да остане у шампионској трци Сити на "Етихаду" мора савладати Кристал палас у заосталом мечу 31. кола Премијер лиге.
13. 05. 2026. у 07:00
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!
Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су шокантне.
13. 05. 2026. у 19:06
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (1)