ДЕБАКЛ ПРЕД ДОЛАЗАК У СРБИЈУ: Освајач Ју-Ес опена испао од 228. играча света!

Александар Илић
Александар Илић

29. 03. 2022. у 20:59

АУСТРИЈСКИ тенисер Домминик Тим елиминисан је у првом колу челенџера у Марбељи. Од њега је бољи био 228. тенисер света Педро Ћаћин и то резултатом 6:3, 6:4.

ДЕБАКЛ ПРЕД ДОЛАЗАК У СРБИЈУ: Освајач Ју-Ес опена испао од 228. играча света!

ФОТО: АП

Некадашњи шампион Ју-Ес опена претрпео је пораз од мало познатог ривала.

Аргентинац је мотивисано отворио меч и брзо дошао до предности 5:0, Тим је потом успео да у овај дуел унесе неизвесност, али не и да дође до преокрета.

Ништа бољи по њега није био ни друга деоница. Тим је на старту "изгубио сервис", а ривал је свој успешно чувао до краја меча.

Будући да му је следећи турнир по распореду на Србија опену, Аустријанац је желео да се у Шпанији припреми за београдску шљаку, али му то, очито, није пошло за руком.

Овим тријумфом, Педро Ћаћин је добио могућност да добијањем великог броја бодова уђе у 200 најбољих на свету.

БОНУС ВИДЕО: Новак и Јелена у лудом ноћном проводу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

НИСИ САМА: Емотивна прича о оздрављењу затворила јануарски репертоар у театру хуманости