"ЂОКОВИЋ ЈЕ КЛОВН, ОСТАЈЕ БЕЗ СПОНЗОРА": Докле иде мржња Запада према Новаку
КАДА нема кога, ви нападните Новака Ђоковића. Србин је постао омиљена мета америчких, аустралијских, британских и швајцарских медија.
Tanjug/AP
Они из домовине Роџера Федерера доносе причу да се "Лакост" спрема да остави Ђоковића. Наводно, тражи се нови продукт, који би био заштитно лице ове компаније.
- Партнерство са Ђоковићем није донело ништа добро у скорије време. Бивши светски број 1 је ређао негативне наслове због одбијања да се вакцинише и имиграционог статуса у Аустралији. За сада би Маус Фререс вероватно волела да се ослони на неко ново лице у рекламама. Фирма је већ објавила да ће седмострука гренд слем шампионка Венус Вилијамс бити нова амбасадорка. Навели су да је она једна од најинспиративнијих жена у спорту и увек се борила за једнакост - на порталу "Луцернер Цајтунг" новинар Бењамин Вајман износи своју анализу ситуације.
Швајцарац пише, практично да је Ноле бивши у сваком погледу, али то је ништа наспрам онога што говоре Американци, којима смета што је Ђоковић пријављен за жреб Индијан Велса, а сигурно је да неће тамо учествовати.
Тако је један од најпознатијих тениских новинара Рики Дајмон жестоко "ударио" на Србина.
- Као да Новаку Ђоковићу треба још лошег ПР-а, то што се није повукао са Индијан Велса пре жреба није свакако за похвалу. Докле ће се шоу овог кловна наставити? - написао је Дајмон на свом Твитеру и тиме довео до бурних реакција навијача српског тенисера.
Дефинитивно, Америма је Новак крив и кад није и када га нема. Наиме, Србин борави у Београду и неће ићи у Индијан Велс, а замена за њега је Жоао Соза.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо
ОСТАО У НЕВЕРИЦИ: Врхунски тенисер открио шта се десило када му је Новак Ђоковић пришао
07. 03. 2022. у 21:09
НЕ, ОВО НИЈЕ РЕАЛНО: Никола Јокић довео Амере пред свршен чин (ВИДЕО)
08. 03. 2022. у 06:27
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (9)