ВЕЛИКА ЛАЖ ВЛАДЕ АУСТРАЛИЈЕ: Тврде да је Новак критиковао Владу Србије што вакцинише људе

Александар Илић
Александар Илић

16. 01. 2022. у 04:27

АДВОКАТ владе Аустралије, Стефен Лојд, изрекао је скандалозну тврдњу током суђења Новаку Ђоковићу пред Федералним судом Аустралије.

ВЕЛИКА ЛАЖ ВЛАДЕ АУСТРАЛИЈЕ: Тврде да је Новак критиковао Владу Србије што вакцинише људе

Фото АП

Након што су аргументи министра Алекса Хока разбијени у парампарчад од стране Новакових адвоката, бранилац Владе Аустралије почео је да се служи и скандалозним потезима, па чак је и отворено слагао.

Наиме, он је отворено оптужио Новака Ђоковића да је узрок слабог процента вакцинисаних у Србији, истакавши да је Новак много утицајан у Србији и да је показатељ тога да Србија тренутно има мање од 50% вакцинисаних особа.

На све то, Лојд је чак и рекао да је Ђоковић критиковао Владу Србије што вакцинише људе, што је апсолутна лаж!

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

 

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (4)

СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца Није фер, ни колегијално