ХЛАДАН ТУШ ЗА НОВАКА: Ђоковић ће ипак бити депортован?
НОВИНАР и колумниста аустралијског Сандеј пејпера, Пол Бонђорно објавио је у среду на свом Твитер налогу како има сазнања да ће Алекс Хоук у четвртак депортовати Ђоковића.
Tanjug/AP
Бонђорно је твитнуо да има поуздане информације да ће министар за Имиграције Алекс Хоук донети одлуку у четвртак ујутру.
Ова објава Бонђорна дошла је само неколико сати након оне у којој коментарише чињеницу да министар Хоук ни у среду није донео коначну одлуку о (не)депортација Ђоковића.
- Дакле, министру за имиграције треба још један дан да донесе коначну одлуку о Џокеру. Ако ништа друго, ово недопустиво одлагање је брутална освета Ђоковићу и Тениском савезу Аустралије - сматра Бонђорно.
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (10)