АУСТРАЛИЈАНАЦ ПРКОСИ ХИСТЕРИЈИ: Изненадио све и дошао да тренира са Новаком Ђоковићем (ФОТО)

Дарко Николић
Дарко Николић

12. 01. 2022. у 11:47

НОВАК Ђоковић још увек ишчекује одлуку аустралијских власти о евентуалној депортацији, та драматична ситуација добила је ново поглавље у виду проширене истраге, а док и даље траје прилична хистерија у поменутој земљи, један Аустралијанац јој пркоси.

АУСТРАЛИЈАНАЦ ПРКОСИ ХИСТЕРИЈИ: Изненадио све и дошао да тренира са Новаком Ђоковићем (ФОТО)

Tanjug/AP

Подсетимо, то да ли ће најбољи тенисер света остати у Аустралији, зависи од одлуке министра за имиграцију, који има дискреционо право да Нолету одузме визу и поред тога што је Ђоковић на суду добио поступак против аустралијског министарства унутрашњих послова које му је визу на аеродрому укинуло.

А док се Новак увелико спрема за одбрану три узастопне титуле на АусОпену, локални медији јављају да је против њега проширена истрага. И, она може чак да доведе и до вишегодишње затворске казне.

Али, док се све то дешава, а не мали број житеља аустралијске савезне државе Викторија, у којој се Мелбурн налази, хистерише јер је, ето, "дозвољено Новаку да остане, иако је допутовао невакцинисан" (у ту хајку су се укључили и новинари, који су усред ТВ студија срамотно вређали најбољег тенисера света), аустралијски тенисер Тристан Скулкејт за то не хаје.

Штавише, решио је да тренира баш са Нолетом.

- Захвалан сам на прилици да се такмичим на Аустралијан опену и ове године. Хвала Тениском савезу Аустралије! Имао сам баш тешку прву рунду (квалификација) јуче, али сам изузетно срећан што сам изашао данас на терен Род Лејвер арене и то са најбољим тенисером свих времена - похвалио се овај 20-годишњак на друштвеним мрежама, уз заједничку фотографију са својим тимом и, наравно, Новаком Ђоковићем.

Тристан Скулкејт је тренутно 620. на АТП листи у појединачној конкуренцији, а 494. у надметању парова.

Останите и даље уз портал "Новости" и први сазнајте најновије вести о томе шта се дешава на теме везане за Аустралијан опен, а, наравно, и оне у којима је главни јунак Новак Ђоковић.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (1)

КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)