СРЂАН ЂОКОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Тешко му је, али нема падања на колена
ОТАЦ Новака Ђоковића, Срђан, рекао је за "Новости" на скупу подршке најбољем тенисеру света испред Скупштине Србије да је нема предаје и падања на колена.
ФОТО: Д. Б.
- Чуо сам се са њим и као што сам рекао тешко му је али нема падања на колена. Тешко, је и њему и мени, али неће га сломити ништа.
На питање да ли ће Новак после овога бити још бољи тенисер, Срђан је одговорио да је то немогуће јер је Новак већ најбољи тенисер и човек.
Препоручујемо
ХИТ ПЕСМА ПОДРШКЕ НОВАКУ ЂОКОВИЋУ: Не дај се Ноле, ти носиш барјак златне слободе
06. 01. 2022. у 13:46
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (2)