СУНОВРАТ ТЕНИСКЕ КРАЉИЦЕ: Родитељи је изманипулисали, прети јој дугогодишња робија
НЕКАДА најбоља тенисерка света Аранча Санчез Викарио налази се у великим финансијским проблемима.
Фото: ЕПА
Наиме, како преноси „Tennishead“, не само да је ова играчица банкротирала, већ се налази у огромним дуговима.
У овом тренутку се процењује да само Банци Луксембург дугује 5,2 милиона евра на име пореза који никада није платила.
Због тога се сасвим очекивано помиње и потенцијална затворска казна, а по првим информацијама би она могла да буде вишегодишња.
Портал преноси да су Аранча и њен супруг Ђозеп Сантана имали план да заобиђу плаћање пореза на добит.
Прича је имала и необичан почетак јер је Аранча јавно говорила да је била изманипулисана и да су током њене каријере родитељи водили бригу о свему, о сваком па и најмањем делићу живота, па тако и финансијама.
Она је 18. децембра прославила 50. рођендан, али је вероватно у мислима имала само оно што је чека.
Освојила је четири гренд слем титуле, три пута је била најбоља на Ролан Гаросу 1989, 1994. и 1998. године, док је на УС oпену тријумфовала 1994. године.
Препоручујемо
ДИРЕКТОР АО ПОНОВО О ЂОКОВИЋУ: "Ако Новак дође, испунио је један од ова два услова"
22. 12. 2021. у 09:32
ЈОРГАНЏИЈЕ БОЉЕ НА СТРАНИ НЕГО КОД КУЋЕ: Бетис редовно постиже голове у Купу Краља
АТЛЕТИКО гостује Бетису учетвртфиналу Купа краља.
05. 02. 2026. у 07:05
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (1)