"ЂОКОВИЋ КОРИСТИ МЕДВЕДЕВА": Легендарни тенисер послао "болесну" поруку Русу
МАТС Виландер је попут ветра, мења мишљење како му дуне.
Tanjug/AP
У прошлости нису биле ретке ситуације када напада Новака Ђоковића, дуго није желео да призна да је Србин најбољи на свету.
Када су га резултати на терену прислили легендарни Швеђанин је променио плочу, обично хвали Ђоковића и од омраженог тенисера за врло кратко време му је постао омиљен.
Ипак, да вук мења длаку, али не и ћуд, показао је Виландер у последњој изјави где је рекао да Ђоковић користи Медведева, односно да му се не свиђа што поменута двојица тенисера се друже и тренирају заједно и да то није добро за Руса.
"Мислим да је тај однос, гледано на дуже стазе, добар за Новака. Тако учи о свом противнику док тренира са њим, а мислим да ће Данил док тренира са њим научити да је најбољи тенисер свих времена. Тако да, мислим да је то ствар која тренутно помаже само Новаку...", поручио је Швеђанин, а преноси "Мондо".
ФОТО: АП
Виландер види Медведева као великог фаворита да помрси рачуне Ђоковићу у Торину.
"Доста ће зависити од подлоге у Торину. Ако лоптица не буде одскакала много, мислим да има добре шансе. Ако буде одскала више, имаће проблема са топ спином. То би могло да буде тешко за њега... Опет, Данил је тенисер који може да трчи нон-стоп и ретко када га видимо уморног", поручио је Виландер.
Подсећања ради, данас креће завршни мастерс у Торину. Ђоковић је у групи са Циципасом, Рудом и Рубљовим, док је Медведев у првој фази турнира са Зверевим, Хуркачем и Беретинијем.
БОНУС ВИДЕО
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СВИ ЋЕ ОВО ГЛЕДАТИ: Новак Ђоковић креће у поход на историју, познати и термин и ривал
13. 11. 2021. у 16:10
ВИЛАНДЕР ПРОМЕНИО ПРИЧУ: "Ноле је суперчовек! То би сломило Борга, Мекинроа, али не и Новака"
13. 11. 2021. у 14:55 >> 14:59
НОВАК МУ ЈЕ ОПРОСТИО КРИТИКЕ: Ђоковић тренирао са великим ривалом (ВИДЕО)
13. 11. 2021. у 13:32 >> 13:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (3)