МАРЕЈ РАЗОЧАРАН НАКОН ПОВРАТКА: "Не заслужујем да играм на Дејвис купу"
НАКОН пораза на Мастерсу у Индијан Велсу Енди Мареј није крио разочарење.
ФОТО: Танјуг
Од Британца је бољи био Александар Зверев у два сета, а Мари је након меча био разочаран, рекао је да његов повратак на терен не иде по плану. Такође је открио и да неће играти за репрезентацију на финалном турниру Дејвис купа у новембру.
- Много тога сам жртвовао за Дејвис куп. Последњи пут сам у такмичењу био крајем 2019. У овом моменту, не осећам да сам спреман да играм у том такмичењу. Нисам сигуран ни да заслужујем место у репрезентацији, каже Мари.
Он додаје да су Британци створили добар тим и без њега.
- Ту су Камерон Нори, Лиам Броуди, Дан Еванс, можемо да урадимо велике ствари. Ја не планирам да се такмичим у Дејвис купу. Морам да одморим тело, желим да у паузи будем више са породицом, поручио је бивши број један.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
АНА ИВАНОВИЋ У КУЋИ СЛАВНИХ? Велика част за наш тенис, ево како да гласате за Српкињу!
14. 10. 2021. у 15:37
НОВИ ПРЕОКРЕТ НА ЕНФИЛДУ? Галата брани гол предности у "гротлу" чувеног стадиона
ПОСЛЕ минималног пораза у Истанбулу, Ливерпул пред својим навијачима јури преокрет против Галатасараја у реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона (21.00).
18. 03. 2026. у 07:00
ТРАМП СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Иран напрасно добио савезника
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А најновије вести из спорта тичу се управао Иранаца и Сједињених Америчких Држава, чији је председник Доналд Трамп недавно изјавио да би Ирану било боље да не долази на Мундијал који се управо и у САД одржава ове године. Па опет, прописи су јасни, Иранци "морају у Америку", али... Сада су добили важног савезника у својој намери да Мундијал играј негде другде.
18. 03. 2026. у 17:16
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)