ИЗНЕНАЂЕЊЕ ДАНА НА ЈУ-ЕС ОПЕНУ: Италијан елиминисан од 716. играча на АТП листи

01. 09. 2021. у 10:04

АМЕРИЧКИ тенисер Закари Свајда, који заузима 716. позицију на АТП листи, направио је прворазредну сензацију у првом колу УС Опена пошто је резултатом 3:1 (7:6, 5:7, 6:4, 6:4) победио 81. тенисера света Италијана Марка Чекината.

Американац је у тај-брејку првог сета сломио отпор Чекината и после 57 минута повео у сетовима.

У другом сету пресудан је био 12. гем, када је Чекинато одузео сервис ривалу и резултатом 7:5 освојио сет и изједначио. Чинило се да ће Италијан лако доћи до победе.

Свајда је направио брејк у првом гему трећег сета што му је било довољно да поведе 2:1, а у наредном сету пресудан је био седми гем, када је одузео сервис ривалу и резултатом 6:4 освојио четврти сет, самим тим и меч.

У наредној рунди Свајда ће одмерити снаге са Италијаном Јаником Синером.

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45

УГРОЗИЛИ НОВАКУ ЖИВОТ?! Скандал у Риму, ово је Ђоковић доживео после ударца флашом у главу!

Новак Ђоковић је шокантно елиминисан са римског мастерса, и то непуних 48 сати након што је погођен металном флашом у главу. Оно што се десило после његовог пораза - прилично је узнемирило истинске љубитеље спорта.

12. 05. 2024. у 21:51