БАРТИ ОСВОЈИЛА СИНСИНАТИ: Прва играчица света препустила само четири гема противници

АУСТРАЛИЈСКА тенисерка Ешли Барти освојила је титулу на мастерс турниру у Синсинатију, пошто је победила Швајцаркињу Џил Тајхман са 6:3, 6:1.

БАРТИ ОСВОЈИЛА СИНСИНАТИ: Прва играчица света препустила само четири гема противници

фото: ЕПА

Прва тенисерка света је до победе над 76. играчицом света дошла за сат и 11 минута.

У првом сету кључан је био брејк Барти у осмом гему, док је у наредном сету Аустралијанка направила четири брејка.

Барти је тако освојила своју трећу мастерс титулу у каријери, пошто је раније освојила две титуле у Мајамију (2019. и 2021. године).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

БИЋЕ ЗАНИМЉИВО У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Белгија је фаворит, али срчани Иранци се неће предати без велике борбе

БИЋЕ ЗАНИМЉИВО У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Белгија је фаворит, али срчани Иранци се неће предати без велике борбе

Белгија и Иран одмериће снаге на "СоФај стадиону" у другом колу групе "Г" Светског првенства (21.00), а улог је огроман. После ремија у уводним мечевима, обе селекције знају да би победа могла да их доведе надомак пласмана у нокаут фазу, док би пораз озбиљно закомпликовао ситуацију пред последње коло.

21. 06. 2026. у 07:00

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција