АТП ЛИСТА: Ђоковићева 330. недеља на врху, скок Крајиновића
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић започео је данас 330. недељу на врху АТП листе.
ФОТО: Тањуг
Ђоковић на првом месту има 12.113 бодова, други је Рус Данил Медведев (10.370), а трећи Шпанац Рафаел Надал (8.270).
У Топ 10 није било промена, грчки тенисер Стефанос Циципас задржао је четвто место, Немац Александар Зверев је на петој позицији, Доминик Тим је шести у поретку, а следе Андреј Рубљов, Матео Беретини, Роџер Федерер и Денис Шаповалов.
Када су у питању српски тенисери, финалиста Хамбурга Филип Крајиновић напредовао је за 10 места и од данас је 34. играч света.
Душан Лајовић је отишао два корака уназад и сада је 45. на листи, Миомир Кецмановић је 50. у портеку, док је Ласло Ђере је поправио пласман за пет места и тренутно је 52. играч на свету.
Препоручујемо
НОВАК ЈЕ ЗА, РОЏЕР ПРОТИВ: Циципас изнео предлог који би заувек променио тенис!
18. 07. 2021. у 18:26
ОТВАРА СЕ ПУТ НОВАКУ КА ЗЛАТУ НА ОИ: Још један играч из топ 10 отказао учешће!
18. 07. 2021. у 18:07
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)