АМЕРИКАНАЦ У ЧУДУ: Ђоковић боље игра са 34, него са 24 године! Може до 27 грен слем титула
БРЕД Гилберт, некадашњи амерички тенисер, а данас тренер, сматра да ће Новак Ђоковић и на наредним грен слемовима доминирати.
ФОТО: Тањуг
Он се упустио и у прогнозу, истичући да би српски ас могао да стигне и до 27 Слемова у следеће три сезоне.
Гилберт каже да Новак игра боље сада, него 2011, када је експлодирао и кренуо ка врху.
"Не бих се изненадио да током следеће три сезоне, односно на следећих 12-13 Гренд слем турнира, Новак победи пет до седам пута. На крају крајева, зашто да по завршетку каријере нема 27 ГС титула. Са 34 године је јачи него што је био са 24. Сматрам да је остварио невероватан напредак у сервису, боље се креће. Наставља да се развија, сваки меч, сваки противник га научи нечему", рекао је Гилберт.
Новак, Роџер и Рафа тренутно имају по 20 грен слем титула, а наредни велики турнир је УС опен.
Препоручујемо
ТЕНИС ЈЕ ОВО ЧЕКАО ОД 1969. ГОДИНЕ: Новак Ђоковић је пола човек, пола рекорд
12. 07. 2021. у 08:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино "у сузама", ништа од продаје Светског првенства!
Председник ФИФА Ђани Инфантино одустао је од идеје да део комерцијалних права Светског првенства препусти приватним инвеститорима, након што је предлог изазвао снажан отпор унутар светске фудбалске организације и претње бојкотом из Европе.
01. 08. 2026. у 08:30 >> 08:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)