ЛЕГЕНДАРНИ ТЕНИСЕР УВЕРЕН: Ђоковић ће бити најбољи тенисер свих времена ако освоји Вимблдон!
ЛЕГЕНДАНРИ Џон Њукомб, освајач седам Гренд слем титула осврнуо се на завршницу Вимблдона.
Фото: EPA-EFE/NIC BOTHMA
Ђоковић је архивирао и Чилеанца Кристијана Гарина, а на путу ка полуфиналу стоји му Мартин Фучовић, док ће се у случају освајања Вимблдона изједначити са Федерером и Надалом по броју Гренд слемова (20).
- Када је почињао каријеру, нико није очекивао да ће постати тако добар играч на трави. Али он стално ради на својој игри, развија је и сада је овде готово исто тако добар као на бетону. На шљаци је само један бољи од њега, али на осталим подлогама не видим играче који су бољи од Новака - рекао је Њукомб.
Он је дао своје виђење "велике тројке".
- Ако Ђоковић победи овде, мора да буде сматран за најбољег свих времена. Федерер ће остати играч са најлепшим стилом, Надал има своје квалитете којима претендује на титулу најбољег у историји, али Ђоковић је сваком победом све ближи том ловору, добија најважније мечеве и то се мора узети у обзир, рекао је Њукомб
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ: Волео бих да оборим рекорд Роџера Федерера на Вимблдону
01. 07. 2021. у 10:00
ХРВАТИ ВЕЛИЧАЈУ НОВАКА ЂОКОВИЋА: "То ти је као када у романтичну драму убациш зликовца"
17. 06. 2021. у 17:39
ВИЛАНДЕР СЕ ПОНОВО ОГЛАСИО: Федерер се повукао јер би га Ђоковић разбио!
12. 06. 2021. у 13:35
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)