НАДАЛ "ОДУВАН" И НА МАЈОРКИ: Поредио гаф из Шпаније са поразом од Новака Ђоковића (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

18. 06. 2021. у 16:32

РАФАЕЛ Надал, шпански тенисер, током говора приликом церемоније доделе диплома полазницима његове академије, нашалио се на свој рачун поредећи гаф који је доживео са оним у полуфиналу Ролан Гароса.

НАДАЛ ОДУВАН И НА МАЈОРКИ: Поредио гаф из Шпаније са поразом од Новака Ђоковића (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин

„Бик са Мајорке“, „краљ шљаке“, најбољи шпански тенисер свих времена, поражен је у полуфиналу Ролан Гароса које је играо против Новака Ђоковића, и то пошто је меч отворио са 5:0 , а потом и са 1:0 у сетовима.

Ипак, први рекет света још једном је доказао своју величину, те поразио Надала на његовој омиљеном подлози, у омиљеном граду, на Грен слему са ког је трофеј понео невероватних 13 пута.

Ово је уједно био и тек трећи пораз Надала на Ролан Гаросу у каријери, док са друге стране има уписаних 105 победа у главном граду Француске.

Надал после полуфинала није тражио изговоре за пораз, те признао да је играо против једног од најбољих свих времена.

Шпанац се из Париза упутио на Мајорку, где је између осталог присуствовао церемонији доделе диплома полазницима његове Међународне школе, током које је одржао говор.

Приликом изласка на бину, ветар је одувао његове белешке, а Надал се том приликом нашалио на свој рачун и чињеницу да га је Новак Ђоковић „одувао“ током његовог последњег меча на Ролан Гаросу.

- Није тако добар почетак. Ово је попут мог последњег меча на Ролан Гаросу, шаљив је био „краљ шљаке“.

Иначе, церемонији доделе диплома прикључили су се и Роџер Федерер и Марија Шарапова који су пружили подршку Надаловој иницијативи да обезбеди тенисерима истовремено бављење спортом али и студијама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

Ко је СУПРУГА Златана Видовића? Упознали се преко посла Слала ми је питања за интервју и...