НАДАЛА НЕ ЗАНИМА ЂОКОВИЋ: Играо сам „Човече, не љути се“
Шпански тенисер Рафаел Надал каже да није испратио драматичан меч који је Новак Ђоковић играо против Лоренца Мусетија у пет сетова.
Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI
Новак је у понедељак играо осмину финала против 19-годишњег Италијана који је добио прва два сета и умало шокирао цео тениски свет.
Већ у трећем сету кад му је мало понестало снаге Ђоковић је почео да погађа, подигао је енергију и за четрдесетак минута изједначио на 2:2 у сетовима.
Надал, који је у понедељак увече лагано завршио посао са још једним Италијаном, Јаником Синером, каже да није гледао меч Ђоковића и Мусетија, док је чекао на свој ред.
„Нисам могао да видим много од Ђоковићевог меча јер сам играо ‘Не љути се, човече’. Испратио сам само од 4:4 у другом сету док Мусети није добио тај-брејк“, рекао је Надал после меча са Синером.
Ђоковић је на крају добио са 6:7 (7), 6:7 (2), 6:1, 6:0 и 4:0, јер је Мусети у петом сету предао меч због повреде. Синер је Надалу правио проблеме само у првом сету.
„Изашао сам на крај са врло тешким противником у три сета и Швацрман који сада долази је такође врло компликован. Увек је тако са Дијегом. Изађе с посебном мотивацијом после једног времена када му није било лако“, каже Надал после тријумфа 7:5, 6:3, 6:0.
Рафа се на конференцији пожалио и на светла на Ролан Гаросу.
„Не знам зашто их пале тако рано, сметала су ми. Питао сам судију и рекао ми је да су због телевизије. Пре смо играли мечеве до девет сати увече, без да су палили светла и мечеви су такође били на телевизији“, додао је Надал.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋА ПРОВОЦИРАЛИ У ПАРИЗУ: Новак жестоко одговорио "Ја не копирам Надала" (ВИДЕО)
06. 06. 2021. у 12:09
ОРГАНИЗАТОРИ ОДЛУЧИЛИ: Федерер и Надал на Централном терену – не и Ђоковић
02. 06. 2021. у 19:55
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)