МЕЂЕДОВИЋ ИСПАО НА СТАРТУ: Крстин савладао Квона
ТЕНИСЕР Србије Хамад Међедовић изгубио је данас од квалификанта из Словачке Алекса Молчана са 0:2 у сетовима (4:6, 4:6), у првом колу другог АТП турнира у Београду.
Фото: Тенски савез Србије
Меч је трајао један час и 27 минута, а пресудили су брејкови Словака у седмом гему првог, односно првом и деветом гему другог сета.
Молчан је тренутно 255. на АТП листи и у главном жребу заузео је место Дејвис куп репрезентативца Србије Филипа Крајиновића, који је одустао због здравствених разлога, док је 17-годишњи Међедовић 672. играч света и добио је специјалну позивницу за наступ у синглу.
Алекс Молчан ће у осмини финала одмерити снаге са српским тенисером и 285. са АТП листе Пеђом Кристином.
Крстину је додељен вајлд кард за главни жреб, а у првом колу савладао је 90. играча планете Сунву Квона из Јужне Кореје са 2:1 у сетовима (6:2, 3:6, 6:1).
Препоручујемо
БЕРЕТИНИ ПУН РЕЧИ ХВАЛЕ ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ: Слави титулу, а посебно му се допали ћевапи!
25. 04. 2021. у 21:49
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
ГДЕ ЈЕ ДАНАС ЧЕДИНА БИВША ЖЕНА? Јелена ужива у Америци - са новим дечком
ЈЕЛЕНА и Чеда су се развели након 25 година брака у ком су добили четворо деце.
16. 01. 2026. у 09:52
Коментари (0)